Hakkımda

Avukat Nur Hüsünbeyi Kimdir?

İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun oldu. Bölümde verilen eğitimin kısmi ingilizce olması sebebiyle ileri seviye hukuk ingilizcesi bilmektedir. Özellikle; Kişisel Verilerin Korunması hususunda çok sayıda sermaye şirketine danışmanlık vermiş olup; Aile hukuku ve Ceza hukuku alanlarında geniş bir bilgi ve içtihat birikimine sahiptir. Ek olarak özel Hukuk konusunda uzmanlaşmış bir Hukuk bürosunda fakülte dönemi boyunca yarı zamanlı olarak çalışmıştır.

Aile Hukuku, Ceza Hukuku ve Kişisel Verilen Korunması Hukuku özel ilgi alanlarını oluşturmaktadır. Hukuk Fakültesini Şeref Derecesi ile bitirmiş (3,22) olup; İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku, Boşanma ve Aile Hukuku, Miras Hukuku başta olmak üzere birçok hukuk alanında pratik ve çözüm odaklı bir şekilde müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmeti sunmakta, dava ve icra süreçlerinin yönetimini sağlamaktadır.

Bu denli geniş hukuk yelpazesi içerisinde boşanma hukukuna gönül vermiş bulunmaktayım. Yıllarca boşanma üzerine çalışmış olup, bu konuda her geçen gün bilgilerimize yenilerini katıp, hukuki anlamda açık bırakmadan yanınızda olmaya çalışmaktayım.

Boşanmada Yanıbaşınızda!